Gündem

En Ucuz Telefon Artık Türkiye’de

En Ucuz Telefon Artık Türkiye’de

 

Akıllı telefonların gün geçtikçe süregelen dönüşümü ise, kullanıcılarının kısa vadelerde cep telefonu tedarik etme ihtiyacını beraberinde getirdi. Telefon üreticilerinin yeni modellerde yaptığı köklü değişiklikler, eskilerin çalışma prensiplerini de doğrudan etkiledi. Her yeni işletim sistemi sürümü; telefonların bir adım daha geriye gitmesine sebep oldu. Bu nedenle de ortalama iki yılda bir telefon değiştirme ihtiyacı her kullanıcının ekonomik gündeminde önemli bir madde olmaya başladı.

 

Kullanıcı deneyiminin Quick Mobile kalitesiyle üst seviyeye çıktığı bir diğer alan; her iki modelde de yer alan kamera seçenekleridir. Ön kameranın kalitesi sayesinde selfie’lerde başarılı bir görsel tasarım oluşmasını sağlayan Quick Mobile Android telefonu; arka kamerasıyla da Dünya’nın tüm güzel ışıklarını cep telefonuna sığdırabilecek görsel kaliteyi sunar.

 

Görsel şöleni hem kayıt hem de izleme kısmında başarıyla tatbik eden Quick Mobile akıllı telefonları; bir yandan da iç dizaynıyla deneyimin kalitesini katbekat arttırmaktadır. Yüksek şarj kapasitesi sayesinde günlerce bu deneyimi elde etmek mümkün. Kullanıcı testlerinde şarj kullanımından maksimum puan alan Quick Mobile; hafif tasarımıyla birlikte şarj kapasitesinin beraberinde getirdiği batarya ağırlığını da kullanıcılarına yansıtmamayı başarır. İşletim sisteminin yakaladığı hız sayesinde, uygulama kullanma deneyimi de maksimize edilmiştir. Quick Mobile’ın sunduğu teknolojik ivme, yüz yılımızın ikinci çeyreğine girmeye hazırlandığımız bu yıllar için kaçırılmaması gereken bir araç haline gelmektedir.

 

Quickmobile Telefon Özellikleri

 

İşlemci: Exynos 8895 64Bit 10nm Octa Core (2.3GHZ Quad+1.7Ghz Quad)

 

Ağırlık: 195 gr

 

RAM Kapasitesi: 2 GB RAM

 

Dahili Hafıza: 64 GB

 

İşletim Sistemi: Android

 

Ekran Boyut/Çözünürlük: 6.3″ MiraVision Quad HD (2960×1440)

 

Ağ: LTE Cat.16

 

Tip: Dokunmatik

 

Kamera: 12MP AF OIS (F2.4) 2 x optik zoom, 10 x dijital zoom

 

Ön Kamera: 8 MP F1.7 AF

 

Bluetooth: BT 5.0

 

Wifi: 802.11 a/b/g/n/ac VHT80 MU-MIMO, 1024QAM

 

USB: Micro-B

 

A-GPS / GPS: GPS, Galileo, Glonass, BeiDou

 

Dahili Hafıza: 64GB UFS 2.1

 

MicroSD: 256GB’a kadar

 

Pil Kapasitesi: 3300 mAh

 

Resmi satış mağazası https://www.quickmobile.shop/magaza/

Resmi web sitesi: https://www.quickmobile.shop/magaza/

 

https://www.youtube.com/watch?v=M1d7W-i_JdA

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu