Sponsorlu Bağlantılar

Afrika Su Kuyusu

Su Kuyusu

Su kuyusu bağışında bulunmak isteyenlerin tereddüt yaşaması mümkündür. Çünkü son zamanlarda insanları su kuyusu açma vaadiyle kandıran kişi ve kurumlar vardır. Şefkat Eli Derneği’ni tercih ederseniz güvenli bir şekilde bağışınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bağış yaptığınız su kuyusunun açılıp açılmadığını sizlere gönderilen video gibi materyaller aracılığıyla öğrenebilirsiniz. Böylelikle yaptığınız bağışla insanlara ne kadar yardımcı olduğunuzu anlayabilirsiniz.

Su kuyusu bağışında bulunmak isterseniz 365 gün boyunca bağışta bulunmanız mümkündür. Online bağış yapmak isterseniz derneğimize ait web sitesini kullanarak bağışınızı yapabilirsiniz. Bağışınız için dernek binamıza gelmeniz durumunda Pazartesi’den Cuma’ya kadar 09.00-18.00 aralığında Cumartesi ise 09.00-15.00 aralığında bağışınızı yapabilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
canlı casino siteleri Betkom - Tipobet Giriş Sahabet Sahabet
Konya Haber - Sa癟 Ekimi Fiyatlar覺 -