Sponsorlu Bağlantılar

Ameliyatsız Karın Germe Yöntemleri

Ameliyatsız Karın Germe Yöntemleri

Yağların meydana getirdiği fazlalıklar özellikle kadınların başlıca sorunudur. Zayıflama sürecinde olan kişilerin yağ fazlalarından kurtulmak için ameliyatsız Ankara karın germe işlemlerini günümüzde sıklıkla kullanıldığı görülmektedir. Ameliyat korkusu olan ve ameliyat sonrası yaşanacak sorunlardan korkan kişiler için etkili bir çözüm olarak düşünülür. Karın bölgesinde meydana gelen yağlardan kurtulmak isteyen kişiler Ankara karın germe işlemini ameliyatsız bir şekilde yaptırıp konforlu bir işlem gerçekleştirebilirler.

Meme Büyütme Nasıl Yapılır?

Meme büyütme işlemleri küçük memeli ve meme boyutlarından memnun olmayan kişiler için alternatif bir tedavi yöntemidir. Ankara meme büyütme işlemleri yaklaşık 1 saat süren ve hastanın aynı gün içerisinde taburcu edildiği estetik operasyonlardır. Yağ enjeksiyonu ve silikon takma yöntemleriyle gerçekleştirilen meme büyütme operasyonları genellikle başarılı sonuçlar vermekte ve kişi beklediği görünüme rahatlıkla kavuşmaktadır.

Meme Büyütme Fiyatları

Kesi olmadan ve günlük hayatı etkilemeden yapılan Ankara meme büyütme uygulamaları estetik anlamda popüler işlemlerden olmuştur. Meme estetikleri fiyatları yapılacak işleme göre değişiklik gösterir. Fiyatlar üzerinde etkili olan faktörler arasında en önemlisi kullanılan malzemelerin kalitesidir. Yapılacak olan estetiğin uzun ömürlü olması açısından kullanılacak olan dolgunun silikon ve kaliteli olması gereklidir. 1. Kalite olarak üretilen Ankara meme büyütme dolguları ömür boyu kullanılabilen bir malzemeden üretildiği için maliyeti yüksek de olsa kişiye konforlu bir kullanım sağlayacaktır.

Liposuction Nedir?

Ankara liposuction bir cerrahi yöntemdir ve kilo fazlası olan kişilerde, yağlardan kurtulmak isteyen kişilerde güvenle uygulanabilir. Yağ aldırma işlemi olan liposuction günümüzde sıklıkla uygulanan estetik bir operasyondur. Her cerrahi uygulamada olduğu gibi liposuction yöntemlerinde de mutlaka uzman görüşü önem taşır. Sağlık problemi ve hamile olmayan herkes tarafından tercih edilebilen liposuction bir zayıflama yöntemi olmayıp bölgesel olarak incelme sağlamaktadır. Ankara liposuction bölgesel yağlarda deri sıkılaşması için kullanılan güvenilir bir yöntemdir ve başarılı sonuçlar elde edildiği için sıklıkla tercih edilen estetik bir işlemdir.

Lazer liposuction Yaptıranlar

Ameliyatsız gerçekleştirilen lazer liposuciton tıpkı ameliyatla gerçekleştirilen yağ aldırma işlemleri gibi yağların fazlalıklarına müdahale edilmesidir. Ankara liposuction yönteminde yağlar vakumlanarak alınırken lazer liposuction yönteminde idrar yoluyla yağların dışarı atılması gerçekleşir. Terleme problemi olan kişilerde de lazer liposuction koltuk altına uygulanarak ter problemi yok edilebilir. Yaptıran kişiler oldukça memnun ve günlük yaşamlarına hemen geri dönebilmenin konforunu yaşarlar. Ankara liposuction ciltteki kollajen üretimini arttırarak daha sıkı bir görünüm kazanmasına neden olur.

Karın Germe Nasıl Olur?

Ankara karın germe işlemlerinde lazer lipoliz, lazer liposuction ve vaser liposuction yöntemlerini sıklıkla tercih ederler. Bu yöntemler sayesinde yağ dokularının parçalanması esas alınır. Karın germe işlemleri yüksek kilolu kişilerde istenen etkiyi göstermez. Bu nedenle ameliyatsız karın germe işlemi minimal yağ dokularına sahip kişilerde uygulanır. Kullanılan yöntemlerdeki ısı enerjisi yağ dokusuna dış deriden verilerek etki göstermesi amaçlanır ve yağ dokusunun parçalanması şeklinde gerçekleşir. Deri altına bir enjektör iğnesi yardımıyla giril yapılır ve bu giriş yapılan noktalar çok ince olduğu için kısa bir sürede kaybolur.

Karın Germe Ne kadar Sürer?

Lokal anestezi ve narkoz alınmadan yapılan bir karın germe operasyonu ameliyat olmadan gerçekleştiği için iyileşme süreci oldukça hızlıdır. Liposuction ve diğer ameliyatsız karın germe yöntemlerinin sıklıkla tercih edilmesinin sebebi ağrı olmaması ve kısa süreli bir işlem olmasından kaynaklıdır. Aynı gün içinde kişi günlük hayatına dönebilir. Plastik cerrahlar tarafından gerçekleştirilen işlemler için mutlaka muayene olmanız önemlidir.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı