Sponsorlu Bağlantılar

Anıl Uzun İle

Anıl Uzun İle

Fotoğrafçılık üzerine eğitim alan ya da bu alanda kendini geliştirmeye çalışanlar için sağlam kaynaklardan bir Anıl Uzun tarafından oluşturulmuştur. https://aniluzun.org/tr/ web sitesinde sanatçının kendi deneyimleri üzerinden ve teknik bilgileri ile ortaya koyduğu önemli bilgiler ve tavsiyeler bulunuyor.

Başkalarının Deneyimlerinden Faydalanan Hızlı Yol Alır

Fotoğrafçılıkla ilgilenen birçok kişinin deneye yanıla öğrendiği hatta belki de hiç öğrenemediği bilgileri Anıl Uzun’un tecrübeleri ile kolayca öğrenmek mümkün olabilir. İşin başındaki fotoğrafçılar için bu çok değerli bir kazanım olsa gerek. Bu paylaşımlardan faydalananlar daha az hata yaparak fotoğrafçılık alanında yol alabilecek ve daha kısa sürede istedikleri noktaya gelebilecektir.

Bir Fotoğrafçılık Kulübüne Katılmak

Anıl Uzun’un tavsiye ettiği hususlardan biri de budur. Fotoğraf çekmeye başlayan kişilerin bir kulübe dahil olmalarında fayda vardır. Çünkü çekilen fotoğrafları ve fotoğraf çekim özelliklerini başka ları ile karşılaştırabilmek fotoğrafçılara önemli katkılar sağlar. Ayrıca çekilen fotoğraflar hakkında olumlu ya da olumsuz geri bildirimler almak eksikleri görmek için önemli olacaktır.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı