Gündem

Başkan İduğ’a vatandaştan sıcak karşılama

Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, Altındağ Kandere Parkı’nda İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği iftar yemeği ve eğlencesinde vatandaşlarla buluştu.

Göreve gelir gelmez Kandere Parkı içinde bulunan metruk haldeki binayı yenileyerek “Çocuk Oyun ve Aktivite Merkezi” haline getiren, halı sahayı yenileyerek gençlerin daha iyi olanaklarla spor yapmalarına imkan tanıyan Başkan İduğ, burada şampiyon gençlerin sürpriziyle karşılaştı.U16 şampiyonu gençler ve U18 ketegorisinde İzmir’den yarışacak 4 takım arasına Bornova’nın tek ekibi olarak girmeyi başaran takımlar kupalarını Başkan İduğ’a takdim ederek zafer pozu verdi.

İduğ’dan hediye sözü

Çocuklar ve gençlerle bol bol sohbet eden Başkan İduğ, Altındağ Serintepe Mahallesi Muhtarı Latif Tek ile birlikte sahneye çıkarak, Bornova için gece gündüz çalıştıklarını ve çalışmaya da devam edeceklerini söyledi. Başkan İduğ, çocuklara bayram hediyesi sözü de verdi. Muhtar Latif Tek aracılığıyla oyuncaklarını bayram öncesinde alabileceklerini duyan çocukların mutluluğu, ailelerini de sevindirdi.

Hibya Haber Ajansı

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu