Sponsorlu Bağlantılar

Bayrak Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Bayrak Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Türk Bayrağı fiyatları kanunla belirlenin standartlara uygun ebatlarda üretim yapılarak talep edilen ebatlara göre belirlenmektedir. Bununla birlikte özel amaçlar için üretilen bayrak fiyatları tasarım ve ebatları dikkate alınarak belirlenmektedir. Türk Bayrağının üretiminde olduğu gibi kullanılacağı alanlar da kanunla belirlenmektedir. Bayrak fiyatlarını belirleyene diğer bir husus da kullanılan kumaştır.

Bayrak Çeşitleri Nelerdir?

Bayraklar kullanıldığı alanlara çeşitli isim almaktadır. Öncelik olarak ulus bayrakları, makam bayrakları, flimalar, rol lup banner, göndere çekilen ve temsil bayrakları gibi çeşitler bulunmaktadır. Makam bayrağı fiyatları ile roll up banner fiyatları birbirinden farklı kumaş ve özelliklere sahip olduğundan farklılık göstermektedir. Rol lup banner bayraklar daha çok açık alanlarda tercih edilmektedir.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı