Sponsorlu Bağlantılar

Bizimle Birlikte Büyüyün

Bizimle Birlikte Büyüyün

Sektörde yer edinmek ve uzmanlaşmak yıllarımızı alsa da bu kazanımlarımızı bayiliklerimizle büyütmek oldukça avantajlıdır. Yeniden bir işletme açarak sektörde tutunma riskine katlanmayın. Bizlere ulaşarak sizde franchise sistemimizin kolaylıklarından faydalanabilirsiniz. Daha kolay büyüyerek önce yerel anlamda daha sonra ülke bazında işletme hacminizi büyütebilirsiniz. İşletmenizin her anında yanınızda uzman ekiplerimizin olması ile birlikte her zorluğu birlikte aşabiliriz. Marka değerimizin kanatları altında büyüyerek daha az riskle işletmenizden kar elde edebilirsiniz. Zahmet çekmeden ürünleri kendi uzman lojistik ağımız ile sizlere ulaştırabiliriz. İşletmenin tasarımından içinde çalışan personeline kadar her noktasında sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

En Büyük Kolaylık

Hazır döner kelime anlamından da anlaşıldığı gibi tesislerle hazırlanmış ve paketlenmiş pişirilmeye hazır dönerdir. Sait döner olarak tesislerimizde hijyenik ortamda hız kesmeden döner paketleyerek bayiliklerimize ulaştırmaktayız. Bu iş modeli sayesinde bayiliklerimiz ekstradan döner hazırlama gibi bir zahmete ve maliyete katlanmayacaktır. Lezzetini kanıtlamış ürünlerimiz hazır paket halinde sizlere ulaşacak ve müşteri potansiyeli yüksek olan bu ürünleri kolaylık işleyip satabileceksiniz. Sizlere sunduğumuz bu iş modeli sayesinde daha birçok maliyeti bertaraf ederek güvenle ilerleyebileceksiniz. İşlemin her aşamasında uzmanlarımız sizlere bilgiler vererek doğru adımlar atmanızı sağlayacaktır. Birçok detaylı bilgiyi web sitemizden, sosyal medya hesaplarımızdan veya 0212 323 16 86 hattı arayarak 7/24 bilgi  alabilirsiniz.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı