Sponsorlu Bağlantılar

Branda Çadır

Branda Çadır

Dış ve iç yüzeyi mika, naylon, kalın branda kumaştan yapılmıştır. Genel olarak ayakkabı, çanta gibi aksesuarlarda şeffaf mika kullanılabilir ve kış bahçesinde kullanılan bu malzeme %100 PVC’den yapılmıştır. Cam gibi şeffaf olup içi ve dışı görülme özelliğine sahiptir.

Kış bahçeleri, kafeler, oteller, restoranlar gibi mekanlarda pahalı cam balkon yerine tercih edilebilecek bir branda çeşidi olan şeffaf branda çadır, mekanları birbirinden ayıran bir duvar görevi görmektedir.

Yaz aylarında kafe ve restoran gibi işletmelerde iç ve dış mekanlar birlikte kullanılırken, soğuk ve yağışlı mevsimlerde oturma alanları kısıtlanabilmektedir. Dış alanlar şeffaf brandalarla kapatılarak bu alanı kullanmak mümkündür.

Yanlarda bulunan fermuarlar sayesinde kapalı olarak kullanılabildiği gibi fermuarlar açılıp açık alana dönüştürülerek de kullanılabilir.

Etrafında kullanılan çerçeve şeklindeki branda, renk seçeneklerine sahiptir. İstenilen renk seçeneği kullanıldığında ortama estetik ve şık bir görünüm kazandırır.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu