Gündem

Bursa İnegöl’de personele toplu doğum günü

Bursa’da İnegöl Belediyesi’nde Eylül ve Ekim ayında doğan 17 ayrı müdürlükten 122 personel için doğum günü kutlaması yapıldı. Başkan Alper Taban, personel ile İnegöl Mutfağında yemekte bir araya geldi.

Haber Giriş Tarihi: 11.10.2022 16:03

Haber Güncellenme Tarihi: 11.10.2022 16:03

BURSA (İGFA) – İnegöl Belediyesi’nde şehrin gelişimi ve vatandaşlara en iyi hizmetin sunulması adına gece gündüz mesai harcayan personel için Belediye Başkanı Alper Taban’ın talimatıyla doğum günü kutlaması düzenlendi.

İnegöl Belediyesi’nde her ay düzenli olarak gerçekleştirilen doğun günü buluşmalarının ilki Mart ayında yapılmıştı. Eylül ve Ekim ayında dünyaya gelen personellerin doğum günü de bugün Beşinci Mevsim Kültür Sanat Merkezinde yapılan buluşmayla kutlandı.

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü ile İnsan Kaynakları Müdürlüğü iş birliğinde düzenlenen organizasyonda, önce personellere İnegöl Mutfağında öğle yemeği ikram edildi.

İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, personelini tanımaktan ve onlarla birlikte çalışmaktan dolayı son derece mutlu olduğunu belirterek, personellerle birlikte pasta kesimi yapıldı.

Daha sonra hediye takdimi gerçekleştirildi.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu