Gündem

Bursa Yenişehir’de Zafer Partisi’nden ziyaretler

Bursa’nın Yenişehir ilçesinde Zafer Partisi İlçe Başkanlığı yöneticileri, çeşitli kesimleri ziyaret ederek yerel ve genel gündeme ilişkin görüş alışverişinde bulunuyor.

Haber Giriş Tarihi: 10.10.2022 15:23

Haber Güncellenme Tarihi: 10.10.2022 15:23

Gürhan ADANA / Yenişehir Memleket (BURSA İGFA) – Zafer Partisi Yenişehir İlçe Başkanı Meryem Can, ilçedeki çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Esnaf ve sivil toplum kuruluşlarının yöneticilerini ziyaret eden Can, “Yenişehir ve ülke sorunlarını sivil toplum kuruluşları ile bir araya gelerek değerlendiriyoruz. Onların sorunlarını dinliyor, birlikte çözüm yolları arıyoruz” dedi.

Bu arada ziyaretlerindeki izlenimlerini aktaran Can, tarıma dayalı ekonomisi olan ilçede yoğunlukla tarımsal faaliyetlerdeki maliyet artışlarından şikâyet edildiğini anlattı.

Can, çiftçi kesiminin maliyetleri karşılayamadığından, alın terinin karşılığını alamadığını ve esnafın da satış yapamadığını öne sürdü.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
canlı casino siteleri Betkom - Tipobet Giriş Sahabet Sahabet
Konya Haber - Sa癟 Ekimi Fiyatlar覺 -