Sponsorlu Bağlantılar

Çelikor Lojistik Konteyner Kiralama

Çelikor Lojistik Konteyner Kiralama

Çelikor Lojistik bünyesinde yer alan 100den fazla 45lik olan konteyner ile intermodal şekilde taşımacılık yapmakta olan firmalara günlük aylık ya da yıllık biçimde kiralama hizmeti sürdürülmektedir.

Konteyner Kiralama Leasing

Çelikor güvencesi ile 45lik Konteyner Kiralama Leasing hizmetlerinde Konteynerlerin hepsi 45lik high cube euro palet standardı özelliği taşımaktadır. Büyükçekmece ve gebze depolarımızda yer alan kiralık konteynerler ile. 2020 senesi itibarıyla konteyner kiralama ve leasing hizmeti almış olan firmalarımız konteyner depolama hizmetlerimizden indirimli olarak faydalanabilmektedir.

Minivan Express Taşımacılık

Parsiyel acil yükler minivan express hizmetimizle 24-72 saatte teslim edilmektedir. Bursa ve İstanbul başta olmak üzere bütün Türkiye’den Avrupa ülkelerine dek; minivanlarımız ile parsiyel yükleri en kısa zamanda teslim etmekteyiz. Acil yükler için en doğru seçim Çelikor minivan express servisidir. 16m2 1200 kg yükleriniz için de bu, ideal bir seçimdir.

Konteyner Depolama

Terminallere yakın bir konumdaki 15.000 m2 yerimizde olan konteyner depolama, konteyner hasar tespiti, konteyner tamir işlemi, konteyner yıkama ve konteyner kiralama gibi hizmetler vermekteyiz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı