Sponsorlu Bağlantılar

Çiçekler Kapında

Çiçekler Kapında

Sevdiklerimize en güzel sürprizlerden birisi kapısına çiçek göndermektir. Çiçekler renkleriyle ve çeşitleriyle duygulara en güzel tercümanlığı yapmaktadır. Sefaköy Çiçekçi sevdiklerinizin kapısına kadar giderek sevginizi sevdiklerinize anlatmanızda ayrıcalık sağlıyor. Sevdiklerinizi mutlu edecek birçok çiçek çeşidiyle özel günlerinize anlam katıyor.

Çiçeklerin Dili

Her çiçeğin anlattığı bir duygu vardır. Kırmızı güller sevgiyi anlatır, beyaz güller temiz duyguları ve bazen kırılan bir kalbin tamir edilmesini ifade eder. Mutlu günlerinizde rengarenk olur çiçekler.

Doğumlarda da çiçeklerle karşılama yapılır, hüzünlerde ise çiçekler bir teselli olur insanlara. Kutlamalara katılamasak da bir çiçekle kendinizi hissettirirsiniz. Sevdiklerimize en güzel hediyedir çiçekler. Sefaköy çiçekçi duygularınıza tercüman olacak çiçekleri sevdiklerinizin kapısına kadar ulaştırıyor.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı