Sponsorlu Bağlantılar

Crypto Professional Solution World Çıkma İşlemi

Crypto Professional Solution World Çıkma İşlemi

Crypto Professional Solution World, Blockchain teknolojisi ile güçlendirilmiş bir dijital pazaryeri olarak hizmetlerini sürdürüyor. Stark Chain madenciliği yapılabilen bu pazaryerinden, Blockchain Network üzerinden işlem yapılır.

İçerdiği yenilikçi özelliklerle kripto para sektörüne güçlü bir giriş yapan Stark, Proof of Active algoritması sayesinde her kesimden insanlara madencilik yapabilme şansı tanıyor.

Crypto Pro World Nasıl Çekim Yapılır?

Crypto Pro World üzerinden çekim işlemleri de oldukça kolaydır. Her pazartesi yapılabilen bu işlem için izlemeniz gereken adımlar şu şekildedir:

  • İlk olarak profilinize girerek ‘Bank’ kısmına gitmeniz gerekiyor.
  • Burada sizden istenen cüzdan adresi ve çekim miktarı bilgilerini doldurmalısınız.
  • Daha sonra 2fa doğrulamasını yaparak, ‘Send Withdrawal’ butonuna basmalısınız.

Çekim için yapmanız gerekenler işte bu kadar basit. Fakat, bu çekim işlemini yapabilmeniz için madenciliğe başlamanızın ardından 3 ay geçmesi gerekiyor. Bu 3 ayın ardından altıncı aya kadar yüzde 10 kesinti alınır. 6-12 ay arası yüzde 5 iken 12 ay sonrası kesinti yapılmaz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı