Sponsorlu Bağlantılar

DEMAN OFİS MOBİLYALARI

DEMAN OFİS MOBİLYALARI

Ofis alanında yer alan ofis mobilyaları temsil ettikleri yerin sesidir. Kimi çok çok resmi, kimi bir nebze daha yumuşak ama her biri yapılan işin özünü anlatan, ifade eden objelerdir.

 Ofis İçi Yaratıcı Mekanlar

 Çalışma masası ofisin göz alıcı noktasında bulundurulur. Deman ofis mobilyaları bu konuda farklı renk ve model çeşitliliğine birde işlevselliği ekleyerek çok daha kullanışlı iş alanlar yaratır.

 Karar Alma ve Yönetimde Enerji nasıl Elde Edilir?

Deman ofis mobilyaları ile toplantı masası ve yönetici masası göz doldurur ve müşteriye güven ile birlikte pozitif enerji verecek şekilde tasarlanır. Ortama giren müşterinin ilk algısının ”doğru yeri bulumdum” şeklinde oluşması hedeflenir.

 Ofis içi Çalışma Alanı

Çalışanların ofis mobilyaları için görsellikten ziyade işlevsellik beklentisi Deman Ofis Mobilyaları ile sağlanır. Personelin çalışma alanını daraltmadan çok daha işlevsel ve pratik mobilya oluşunun yanı sıra alternatif modelleri ile göz dolduran ortamları sunar.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu