Gündem

Deniz Tekin, Argos Akustik Geceleri Vadi sahnesi’nde

Benzersiz coğrafyası ile Kapadokya’nın tüm güzelliklerini yansıtan Argos in Cappadocia’da ‘’Argos Akustik Geceleri Vadi Sahnesi’’ açıkhava konserleri devam ediyor. Müzik şöleni kapsamında 11 Eylül’de Deniz Tekin sahne alacak.  

Argos in Cappadocia’nın büyülü atmosferinde müzik dolu geceler devam ediyor. Otel içerisinde yer alan “Argos Akustik Geceleri Vadi Sahnesi’’ 11 Eylül’de Deniz Tekin’i sanatseverlerle buluşuyor. 

İnternet üzerinden paylaştığı videoları, ardından müzikseverlerin beğenisine sunduğu albüm ve single’larıyla kısa sürede büyük bir hayran kitlesine ulaşan Deniz Tekin, yıldızların altında en özel şarkılarını seslendirecek. 

Konser serileri sonbahar ve kış aylarında da doğal ve mükemmel akustiğiyle Türkiye’nin en özel konser mekânlarından biri olan Bezirhane’de devam edecek.

Tıraz Kalesi’nin alt kısmında yer alan bahçelerin ortasında konumlanan Vadi Sahnesi’nde benzersiz bir konser deneyimi yaşamak isteyenlerler yerlerini şimdiden ayırtabilir.

Hibya Haber Ajansı

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı