Sponsorlu Bağlantılar

Dudak Dolgusu Nedir?

Dudak Dolgusu Nedir?

Günümüz şartlarında oldukça ilgi gören ve kadınların sıklıkla tercih etmiş olduğu uygulamalardan biri; dudak dolgusudur. Genellikle dudaklarının şeklinden memnun olmayan kişilerin sıklıkla başvurmuş oldukları uygulama çeşididir.

Yaşa bağlı olarak tercih edilen bu uygulama sayesinde, herkes istediği görünüme sahip olabilecek. Sıklıkla duyduğumuz dudak dolgusu, belli bir yaştan sonra kişide meydana gelen kırışıklık ve sarkma sonucunda da uygulanabilir.

Kadınların sıklıkla tercih etmiş olduğu bu uygulama, yaklaşık olarak 10-20 dakika arasında değişkenlik gösterebiliyor.

Dudak çevresine ve dudak içine enjekte edilen dolgu sayesinde, daha dolgun ve çekici dudaklara sahip olabilmek mümkündür. Dudak dolgusu fiyatları kişiden kişiye farklılık gösteren bir durumdur.

Dudak Dolgusu Nasıl Yapılır?

İşleme başlamadan önce kişiye yarım saat önce dudak ve çevresine anestezik krem sürülür. Bu krem sayesinde işlem sırasında acı açığa çıkmaz. Oluşabilecek acıların önüne geçilmiş olur. Dudak şekline karar verilir ve yüz şekline uygun olacak şekilde ayarlanır.

Uygulama gerçekleştikten sonra kişide değişim görebilmek mümkündür. Dudak dolgusu fiyatları kişiden kişiye farklılık gösteren bir durumdur. Bu fiyatlandırma kişiye bağlı olduğu için burun dolgusu fiyatları içinde bu durum geçerlidir.

Dudak dolgusu seansı tek seferde gerçekleşebilir. Fakat ince dudaklara sahip olan bireylerde bu durum birkaç seans içinde gerçekleşebilir.

Seans sonrasında yapılacak olan kontrollere mutlaka düzenli bir şekilde katılım sağlanması gerekir. Gerektiğinde bazı rötuşlerin yapılabilmesi için, kontrollerin yapılması gerekir.

Dolgu Neden Yapılır?

Ciltte meydana gelen kırışıklıklar ve yüze şekil vermek için yüz dolgusu yapabilir, burun, göz ve dudak dolgusu fiyatları için bilgi almaya başlayabilirsiniz.

Daha güzel ve çekici bir hayat için çeşitli estetiklere başvurulur. Bunun için daha güzel ve daha ön güvenli bir görünüme sahip olmak mümkündür.

Burun Dolgusunun Avantajları Nelerdir?

Ameliyatsız olarak gerçekleştirilen bu uygulama oldukça avantaj sağlıyor. Böylelikle bıçak altına yatmadan uygulamayı gerçekleştirme şansına sahip olabiliyorsunuz.

Uygulama öncesinde sizlerde burun dolgusu fiyatları hakkında bilgi alarak işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Uygulama sayesinde daha güzel görünümlü burunlara sahip olabilirsiniz. Yapılacak olan burun dolgusu, kişinin daha farklı görünüm elde etmesini sağlayacaktır.

Bu sebepten dolayı herkesin kolaylıkla ve rahatlıkla yapabileceği bir işlem yerine geçmiş oluyor. Kalıcılığı yaklaşık olarak 1 ile 2 ay arasında farklılık gösterebiliyor. Bu kalıcılığın yanı sıra, kişinin memnun kalmadığı burun dolgusu işlemini geri almak mümkündür.

Kişi beğenmediği dolgunun geri alınmasını isterse eğer bu işlem gerçekleştirilmiş olur. Bu sebepten dolayı oldukça güven verici bir uygulama yerine geçiyor. Enjeksiyon yardımıyla yapılan uygulama, çok az dolgu ile burun estetiği yaptırmak mümkündür.

İşlemlerinizi gerçekleştirmek için mutlaka burun dolgusu fiyatları ve uygulama hakkında daha fazla bilgi edinerek, burun dolgusu yaptırabilirsiniz. Fiyat değişkenliğin olduğu bu uygulama da burun yapısı göz önünde bulundurularak işleme geçilir.

Gözaltı Işık Dolgusu Nasıl Uygulanır?

Göz altındaki morlukların ve karartıların önüne geçmek için bu uygulama oldukça etkilidir. Yapılacak olan gözaltı ışık dolgusu sayesinde artık daha canlı bir cilde sahip olabilirsiniz.

Yapılacak olan uygulama oldukça basit ve kısa sürede gerçekleşir. Dolgu sayesinde kişide açığa çıkan farklılıkları hemen fark edebilmek mümkündür.

Yapılan diğer dolgulara uygulamalarına göre oldukça değişkenlik gösterir. Uygulama kanüller yardımıyla yapılır.

Derinin altına uygulanmaz, kemik üstüne uygulanan bu uygulama yaklaşık olarak 2-3 yıl arasında kalıcılığını koruyabiliyor. Gözaltı ışık dolgusu sayesinde göz altı morluklarına veda edebilirsiniz.

Gözaltı Işık Dolgusu Fiyatları

Oldukça etkili olan gözaltı ışık dolgusu fiyatları uzun vadeli olarak gerçekleştirilebilir. Bu yüzden farklı fiyatlandırmalar mevcuttur. Kişiye uygun olarak yapılacak olan bu uygulama da fiyat değişkenlik gösterir.

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı