Sponsorlu Bağlantılar

E Sigara

E Sigara

Günümüzde birçok insan tütün ve tütün mamullerini kullanmaktadır. Ülkemizde ve dünyanın birçok yerinde sigara kullanımı giderek artıp birçok insana zarar vermektedir ve elektronik sigara tütün mamullerine duyulan isteğin ve bağımlılığını düşürüp zararlarını oldukça az bir seviyeye düşürmek için kullanılan teknolojik bir alettir.

Juul Pod ve Kartuş

Juul pod yanmayı en aza noktaya indiren ve şık bir şekilde tasarlanmış çağ ötesi bir akıllı ısıtma teknolojisidir. Sürekli değişme fırsatı ile tütün ve tütün mamullerinden kurtulmak isteyen birçok insanın ümidi olup onlara yeni bir kapı açmıştır.

En önemli ve beğenilen özelliklerinden birisi de usb sarj ile şarj edilebilir olmasıdır. Juul kartuş ise cihazın üzerine takılmakta olan bir kartuştur. Juul kartuş kalite olarak birçok insanın tercih ettiği üründür.

Elektronik sigara tütün ve tütün mamullerini bırakmak isteyen her kesimden insanın rahatça alabileceği bir üründür. Tütün ve benzeri maddeleri bırakacak kişiler için tatmin edici ve güzel tatları vermekte olan elektronik sigara özel bir formül kullanmaktadır.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı