Sponsorlu Bağlantılar

Eğitim Kurumu

Eğitim Kurumu

Türkiye’nin en eski IT eğitim kurumudur ve 25 yıllık bir tecrübeye sahiptir. Gelişen teknolojiye yön veren çalışmalar yapılmaktadır. Eğitimler, orjinal içerikleri ile birlikte sunulmaktadır. Birçok lider firma eğitim alanında buradan yararlanmaktadır.

Sunulan Eğitimler

Birçok dalda eğitim imkânı sunulmaktadır. Bunlardan biri python eğitimi olmaktadır. Dünyadaki verilerin birçoğu elektronik tablolarda işlenmesi çok kolay değildir. Bu verilere erişmek oldukça zordur. Hatta karmaşık bir yapıdadır. Bu eğitimler ile öğrencilere çok yönlü ilerleme imkânı sunulmaktadır. Öğrencilere Python programlama diliyle, veri bilim adamları olma yönünde ilerleyebilmeleri için fırsatlar sunulmaktadır. Veri manipülasyonunun, temel oluşturma bloklarını tanıtmaktadır. Red hat eğitimi ise, performansa dayalı bir eğitimdir. Site, kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun eğitimleri sunmaktadır.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı