Sponsorlu Bağlantılar

Elektronik Sigara Tanıtım

Elektronik Sigara Tanıtım

Firma 3 yıldır pod mod ürünlerinin satışını yapıyor. Böylelikle elektronik sigara kullananlar ve kullanmak isteyen kişiler firmanın satışa sunmuş olduğu ürünlerden yararlanabiliyorlar. Ürünlerinin güvenli alışveriş yöntemiyle satın alınabilmesini sağlayan firma verilen siparişlerin 16.00 öncesi olması durumunda sipariş gününde kargoya verme işlemini gerçekleştiriyor. Sundukları aynı gün kargo hizmeti sayesinde elektronik sigara, kartuş veya diğer ürünleri sipariş eden kişiler kargo beklemek için daha az zaman harcamış oluyorlar.

Firmanın Ürün Çeşitleri

Kaliteli ve ünlü markaların ürünlerinin satışını yapan firma normal sigaralar yerine elektronik sigara kullanan kişilerin ihtiyaçlarını karşılıyor. Firmanın satışını yaptığı ürün çeşitleri coil, kartuş, sarf malzeme, pod ve premium likit ürünleri oluyor. Bu çeşitlere sahip ürünler farklı marka ve modellerde alıcısına ulaştırılıyor. Firmanın pod cihazı markaları arasında uwel caliburn, justfog, asvape, oxva, sense ve smoant gibi markalar bulunuyor. Bu markalara ait pod cihazı kullanmak isteyenlerde kategorileri inceleyerek model belirleyebiliyorlar.

Pod Cihazları İçin Kartuşlar

Firmanın mağazasında bulunan ürünler arasında pod cihazlar için kullanılan kartuşlar bulunuyor. Bu kartuşlar pod cihaz markalarına göre satışa sunuluyor. Örneğin uwel marka pod cihazı kullananlar uwel crown, uwell koko ve uwel caliburn kartuş satın alıyorlar. Bu kartuşların doldurma özelliği bulunuyor.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı