Sponsorlu Bağlantılar

En Etkili Aşk Büyüsü

En Etkili Aşk Büyüsü

 

Aşk ile ilgili beklentilerimiz her zaman en uç noktalarda olabilir. Bazen istediğimiz bir ilişkinin bir türlü başlamaması, olası bir aday olmasına rağmen o boyuta geçememek sinir bozucu olabilir. En etkili aşk büyüsü işte tam bu noktada dikkat çekici bir çözüm yoluna dönüşmektedir. Öncelikli olarak bunun için uygulanabilecek pek çok farklı seçenek olduğunu bilmelisiniz. Uygulama ritüellerinin dikkat edilmesi gereken etkenler olmasından ötürü kesinlikle bir uzmanla yapılmasında fayda var.

 

Dua ile büyü arasındaki en temel farklardan birisi bu olarak görülebilir. Dualar Allah’a yönelerek tek başınıza bireysel bir biçimde yapabileceğiniz etkinliklerdir. Oysa büyüler için medyum ya da hocalar ile uygulamak çok daha makul sonuçlar doğuracaktır. Etkili aşk büyüsü yaptırmak için yıllardır tecrübe etmiş ve ilmi açıdan bilgili bir hoca ya da medyumu tercih etmenizi önerebiliriz.

 

En Etkili Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

 

En etkili aşk büyüsü yapmak istediğiniz zaman karşınıza birden fazla yöntem çıkabilir. Halk arasında sarımsak ile yapılanı en çok bilinen yöntem olduğundan buna yoğunlaşacağız. Ancak diğerleri hakkında da fikir sahibi olmak gerektiğini düşünüyoruz.

  • Düğüm ile Aşk Büyüsü

Bir iplik alınarak üzerine düğüm atılır ve sırasıyla bir kez Fatiha, bir kez Ayetel Kürsi, üç kez İhlas, üç kez Tebbet okunur. Ardından karşıdaki kişinin ismi 11 kez tekrarlanır.

  • Mum ile Aşk Büyüsü

Mumun üstüne aşık etmek istediğiniz kişinin ismini ve kişinin annesinin ismini yazdıktan sonra ritüel başlatılır. Daha geniş bir uygulama konsepti vardır ve dualar ile esmalar çok dikkatlice okunmalıdır. Medyumlar tarafından uygulanmaktadır.

  • Sarımsak ile Aşk Büyüsü

Sarımsak ile aşk büyüsü yaparken sabaha karşı kuşluk vaktini beklemek ve bir tütsü yakmak önemlidir. Yağlı bir kağıt temin ederek üç taraftan sivrilttiğiniz sarımsak dişini kullanarak kağıda kişinin ve annesinin ismi yazılır. Bir kabın içerisinde kağıdı yaktıktan sonra küllerini muhafaza etmelisiniz. Kişinin evine, paspasına, yiyeceğine ya da içeceğine bir parmak kadar katarak uygulama devam ettirilir.

 

En etkili aşk büyüsü olarak anılmasının yanı sıra uygulama kolaylığı bakımından genellikle sarımsak ritüeli tercih edilir.

 

En Etkili Aşk Büyüsü Caiz Midir?

 

Etkili aşk büyüsü yaptırmak istediğinizde bu noktada size yardımcı olabilecek en önemli kaynak hocalardır. Hocalar ve medyumlar gerçekten bu işin ilmini çok net bir biçimde ortaya koyabiliyorlar. Kimsenin zarar görmeyeceği ve Allah’a iletilen bir dizi ritüelin uygulanmasıyla sonuçları beklemeyi ummaktadırlar.

 

Dolayısıyla bu noktada günah demek doğru olmaz. Fakat İslam dinine göre büyü yapmak caiz değildir görüşü son derece yaygındır. Yine de hocalar ve medyumlar bunları profesyonel bir biçimde uygulayabildiği için bu noktada içiniz rahat olabilir. En etkili aşk büyüsü yapmak için bireysel bir uygulama yapmaktansa medyumlara ya da hocalara başvurmanız en doğrusu olacaktır.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı