Sponsorlu Bağlantılar

Fiyatı Nedir?

Fiyatı Nedir?

Bellona koltuk takımları açılabilen ve açılamayan olmak üzere iki farklı tasarımdan oluşmaktadır. Koltuk takımları içerisinde yer alan kanepeler çoğunlukla açılmaz ve sandık bölümleri de yoktur. Bellona, koltuk takımlarında sandık kullanmayarak bizim kültürümüzden ayrışır. Çünkü bizler koltuk takımlarımızda bulunan sandık bölümlerini fazlalıkları muhafaza etmek açısından çok severiz. Ama bu özelliğimizi dikkate alan marka son zamanlardaki yeni Bellona koltuk takımları modellerinde büyük sandıkları olan ve yatak olma özelliğine sahip olan modeller üretmeye başladı. Fiyatı Nedir olarak tüm dekorasyon ürün fiyatlarına web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Bellona tarafından çok fazla kullanılan berjer adı verilen tekli koltukların ise, nasıl çok çeşide sahip olabileceğini Bellona koltuk takımları modelleri sayesinde görebilirsiniz. Rengarenk berjerleri misafir odasında kullanabileceğiniz gibi, istediğiniz zaman farklı odalarda da dekorasyon amacıyla rahatlıkla kullanabilir ve şık görünüm elde edebilirsiniz.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu