Sponsorlu Bağlantılar

Fritolay

Fritolay

Danone ürünleri, insanların sağlığı ile gezegenin sağlığının birbirine bağlı olduğu vizyonumuzu yansıtıyor. Biliyorsunuz ki sorumluluklarımız sadece fabrika kapıları ile sınırlı değil; ürünümüzle, insanımızla ve doğamızla iyinin peşindeyiz. Des Gıda, Danone ve Toy Box bayisi olarak amacımız daha sağlıklı ve sürdürülebilir yeme içme alışkanlıklarını benimsetmektir.

Danone ve Fritolay markası olarak, yediğimiz, içtiğimiz her şeyle hayal ettiğimiz dünyayı seçme şansına sahip olduğumuza inanıyoruz. Bu güçlü inanç, yiyeceklerinin nereden geldiğini, nasıl yetiştirildiğini, tabaklarına nasıl çıktığını ve kendi sağlıklarını ve gezegenin sağlığını nasıl etkilediğini önemseyen insanlardan ilham alan “gıda devrimi”nin kalbinde yer almaktadır. Des Gıda olarak tam da bu zihniyeti savunarak, ticari hayatımıza devam etmekteyiz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı