Sponsorlu Bağlantılar

Gece Açık Veteriner

Gece Açık Veteriner

Sağlık problemlerinin ne zaman ortaya çıkacağı bilinemez. Gecenin geç bir saatinde ortaya çıkan bir ağrı, bir kaza nedeniyle oluşan yaralanma ve benzeri durumlarda insanlar hastanelerin acil bölümlerine gider. Hayvan dostlarımızın benzer problemlerinde gidilecek adres ise İstanbul veteriner kliniği olarak hizmet veren Yenitepe Veteriner Kliniğidir. Günün her saatinde ve haftanın her günü hizmet veren klinikte uzman veteriner hekimler hayvanların yardımına koşacaktır.

Danışmanlık Hizmetleri

Yenitepe Veteriner Kliniği veterinerlerine sorulmak istenen sorular için web sitesinde bir bölüm hazırlanmıştır. Hayvan sağlığı hakkında sorulan sorulara bir-iki gün içinde uzman cevabı verilir. Ümraniye veteriner hizmeti olarak pet beslenme danışmanlığı da yapılır. Hayvanların doğru beslenmesi için gerekli bilgiler verilecektir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı