Sponsorlu Bağlantılar

Geniş Ulaşım Ağı

Geniş Ulaşım Ağı

Yurtdışına nakliye hizmeti veren firmalar, nakliye işleminin evrak takibi ve gümrük süreci de dahil olmak üzere tamamına iştirak edebilecekleri gibi yalnızca lojistik aşamasıyla da ilgilenebilirler. Firma, uluslararası zati eşya taşımacılığı ve ticari taşımacılık alanında lider isimlerden bir tanesidir ve uluslararası eşya taşımacılığını ilk aşamasından son aşamasına kadar bir bütün olarak değerlendirmektedir.

Hangi Ülkelere?

Uluslararası nakliye firmalarında bulunması gereken en önemli özelliklerden bir tanesi ulaşım ağının geniş olmasıdır. Uluslararası evden eve nakliyat söz konusu olduğunda, pek çok nakliye şirketi sınırlı sayıda ülkeye, sınırlı bir hizmet götürmektedir. Firma, en geniş ulaşım ağına sahip ve en fazla ülkeye nakliye hizmeti veren nakliye firmalarından birisi olarak kabul edilir.

Maliyeti Nedir?

Uluslararası zati ya da ticari taşımacılığın ne şekilde fiyatlandırılacağı, mal ya da eşyanın taşınacağı ülkeye ve nakliye şirketinin verdiği hizmetin kapsamına göre farklılık gösterir. Yurtdışı eşya taşıma fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak isteyen kişi ve kurumların firmayla iletişime geçmeleri tavsiye edilir.

Kaynak: https://eksioglulojistik.com

 

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı