Sponsorlu Bağlantılar

Geri Getirme Büyüsü Nedir?

Geri Getirme Büyüsü Nedir?

Geri getirme büyüsü, sevdiği bir dostunu, eşini veya sevgilisini kaybeden kişilerin onları yeniden elde etmek amacıyla yaptırdıkları büyü türü olarak nitelendirilebilir. Fazlaca tercih edilmesinin altında, kısa sürede etki gösterebilmesi ve bu etkilerinin uzun süre boyunca devam etmesi yatmaktadır.

Geri Getirme Büyüsünün Etkileri

Büyünün yapımı ile beraber etkileri de kısa sürede geri gelmesi istenen kişi üzerinde görülmeye başlanacaktır. Başlangıç evresi olarak büyünün etkisi altında olan kişide sizin de içinde bulunduğunuz hatıralar tekrar ortaya çıkmaya başlar ve bunlar rüyalarına kadar girebilir. Karşılıklı olarak birbirinizin rüyalarında bulunmanızdan sonra ikinci aşamaya geçiş başlar. Burada da sizin sesinizi güçlü bir şekilde duymaya başlar ve kalabalığın içinde yaptığı yürüyüşlerde karşıdan geldiğiniz veya önünde yürüdüğünüz gibi hisler içerisinde kendisini bulabilir. Sürecin devamında bu hislerle baş edemeyecek hale gelmesi ile birlikte size geri dönüşü gerçekleşecektir.

Geri Getirme Büyüsünün Yapılış Aşamaları

Geri Getirme Büyüsünün yapımında pek çok işlemin yanı sıra belirlenen vakitler arasında dualar okunacaktır. Bunun yanı sıra geri gelmesi arzulanan kişiye ait eşyaların bu büyünün yapımında kullanılması etkilerini de arttırmaya yardımcı olacaktır. Bu uygulamaların yapılması ise tek başına olumlu sonuç alınmasına yetmeyecektir. Aynı zamanda yüksek bir sabır eşiğine sahip olunması ve olumlu sonuç alınacağına yönelik pozitif düşünceler bulundurulması gerekmektedir.

Geri Getirme Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Bu büyüye maruz kalmış kişilerde ruhsal ve fiziksel olarak pek çok belirti ortaya çıkabilir. Özellikle büyüyü yaptıran kişiye karşı hissedilen yoğun aşk durumu ve buna bağlı olarak geri dönüş isteği en önemli belirtileri arasında gösterilmektedir. Bu belirtiler büyünün etkisi altındaki kişi tarafından normal olarak karşılanır ve fark edilmez. Ayrıca çevresi tarafından uyarılsa bile bu uyarılara karşı çıkar ve bunları reddeder. Bu nedenle anlaşılması kolay bir büyü değildir ve en çok tercih edilen büyü türleri arasında gösterilir.

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Bozulur

Her büyü gibi Geri Getirme Büyüsünün de bir bozulma yöntemi bulunmaktadır. Bu işlem için uzmanlığı ve güvenilirliği kanıtlanmış bir medyumun yardımına ihtiyacınız vardır. Sorunsuz bir şekilde süren ilişkilerde aniden beliren değişimler büyü yapılmış olduğuna yönelik en önemli işaretlerdendir. Böyle bir durumda tecrübeli bir medyuma gidilerek büyünün varlığı tespit edilebilir. Büyünün tespit edilmesi halinde de medyumların kendilerine has yöntemleri ile büyü bozma işlemine geçiş yapılır.

Geri Getirme Büyüsü ve Papaz Büyüsü başta olmak üzere bütün büyü türleri hakkında merak edilenlere sitemizden ulaşabilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı