Sponsorlu Bağlantılar

Geri Getirme Büyüsü Nedir?

Geri Getirme Büyüsü Nedir?

Kendince haklı nedenlere dayanarak giden birisini geri getirmek amacıyla kırgınlık, kızgınlık ve korku durumlarının ortadan kaldırılması amacıyla yapılan uygulamalara Geri Getirme Büyüsü adı verilir. Kötü niyet barındırılarak yapılması halinde son derece ciddi zararlara neden olabilir. Tam olarak bir büyüleme olarak nitelendirilememesinin sebebi ise kişinin iradesine bir etkide bulunmamasıdır.

Geri Getirme Büyüsünün Etkileri

Geri Getirme Büyülerinde sıklıkla olumlu sonuçlar alınır. Büyüyü yaptıran kişideki artan enerji çekiminin yanı sıra, belirli saatlere uygun olarak okunan duaların yardımı ile beraber büyü yapılan kişi üzerinde etki oluşur. İlk olarak büyü yapılan kişinin hafızasında sizinle geçirdiği hatıraları canlanacaktır. Daha sonra ise hem siz onun rüyalarında yer alacaksınız, hem de o sizin rüyalarınızda yer almaya başlayacaktır. İkinci evreye geçilmesi ile beraber ise büyü yapılan kişi sizin sesinizi işitmeye başlar. Bunun yanı sıra kalabalıkta yürür haldeyken önünde gittiğinizi veya karşıdan geldiğinizi düşünen bir his içerisine girer. Bu durumların zaman içerisinde dayanılamayacak seviyeye gelmesi sayesinde size geri dönüşü sağlanır.

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır

Geri Getirme Büyüsü hummalı bir çalışmayı gerektiren ve bunun dışında belli saatlerde duaların okunması ile etkisi güçlendirilen bir uygulamadır. Bu uygulamanın şartlarına uyulması olumlu sonuç alınmasına yetmeyebilir. Sabır eşiğinizin yüksek olması ve olumlu sonuç alacağınıza kuvvetle inanmanız gerekmektedir.

Geri Getirme Büyüsünün Belirtileri

Büyüye maruz kalan kişi tarafından kolaylıklı hissedilemeyen ve anlaşılması güç olan bir uygulama olsa da Geri Getirme Büyülerinin belirtileri dışarıdan bakıldığında kolayca fark edilebilir. Bu uygulamanın başlarında karşılaşılacak belirtileri arasında, geri dönmesi istenen kişide oluşan yoğun aşk hissiyatı ve geri dönüş isteğinin oluşmasıdır. Bununla beraber büyü yapılan bazı kişilerde sebepsiz baş ağrıları görülebilir. Ayrıca geçmişteki ayrılığa dair hatıraların unutulduğuna işaret eden bazı davranışlar da gözlenebilir. Görülen rüya sayısında da artış yaşanabilir ve gece uykuları sık sık bölünebilir. Büyüyü yaptıran kişinin kötü niyet besliyor olması bu belirtilerin şiddetini arttırabilir.

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Bozulur?

Arkadaşlıklarda veya ilişkilerde her şey yolunda giderken birdenbire partnerinizin, eşinizin veya arkadaşınızın davranışlarında soğukluklar yaşanabilir. Herhangi bir nedene dayanmaması halinde bu durum, büyü yapıldığına bir işaret olabilir. Öncelikle bu durumun tespit yapılmalıdır ve daha sonra büyü bozma işlemi gerçekleştirilebilir. Bu işlemler için bilgi birikimi yüksek ve uzman bir medyumun yardımını alabilirsiniz.

Geri Getirme Büyüsü başta olmak üzere Papaz Büyüsü ve daha birçok büyü türü hakkında detaylı bilgilere web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı