Sponsorlu Bağlantılar

Güncel Haberler

Güncel Haberler

Özellikle hızlı son dakika haberleri konusunda bilinen dijital site dürüst habercilik konusunda iyi bilinmektedir. Güncel haberleri hızlı bir şekilde dijital sayfasına taşıyan haber sitesi özellikle yapmış olduğu gazetecilik ve doğru haber anlayışı ile piyasada tanınmaktadır.

Özellikle haber sayfasında yayınlamış olduğu bilgilerde etik kuralları en üst seviyeye almaktadır. Burada yalan, yanlış veya eksik haber ile karşılaşmanız mümkün değildir.

Güvenilir Site

Sanal platformda son dakika haberleri ile değişik bir bakış açısı getiren site birçok kullanıcı tarafından beğenilerek takip edilmektedir.

Tüm vatandaşların rahat bir şekilde faydalanabilmesi için herhangi bir üyelik gerektirmeyen site gündemde olan haberler, finans ve ekonomi ile ilgili gelişmeler, sağlık ve güncel siyaset ile ilgili haberleri de sitesine taşımaktadır.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı