Sponsorlu Bağlantılar

Haberiniz Yok Mu Sizin?

Haberiniz Yok Mu Sizin?

Haberleri okuduğunuz sitelerinin güncel ve son derece hızlı olması okuyanlar için önemlidir. Haberay olarak anlık güncelleme ve bilgileri sunuyorlar. Ülke genelinde ve dünya üzerinde gerçekleşen her konuyla alakalı içerikleri hızlıca ekliyorlar. Bunun için site linkine tıklamanız da yetiyor.

Haberlerin Kaynakları

Haberlerin kaynaklarına dikkat ederek ekleme yapıyorlar. Doğru olduğunu bilmedikleri herhangi bir haber için sitelerinde yer ayırmıyorlar.

Hangi İçerikler Vardır?

Siteye ekledikleri haberler ekonomi, siyaset, finans ile başlayan ve ilgi alanlarınca şekillenen şekilde ilerliyor. Sekme kısmından ilgilendiğiniz haberleri arayarak alan daraltmanıza da olanak veriyorlar. Şehir olarak bile arama yapma imkanınız oluyor. İstediğiniz içeriklere ulaşmanıza yardım ediyorlar.

Hızlı Habercilik

Site olarak son dakika içeriklerine özel bir yer veriyorlar. Haber güncellemelerini yaparken dikkat çekecek şekilde paylaşıyorlar. En üstte ve kırmızı olacak şekilde eklenen içeriklerle önemli olduğunu vurguluyorlar.

Nasıl Okuyabilirsiniz?

Merak ettiğiniz son dakika haberler veya diğer başlıklarla alakalı olarak güncel bilgi, doğru içerik elde etmek istediğinizde yapmanız gereken sadece siteye ulaşmak oluyor. Başka bir şart talep etmiyorlar.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı