Sponsorlu Bağlantılar

Hileli Apk

Hileli Apk

Bir Android cihaz kullanıyorsanız, APK terimini bilmemek neredeyse imkansızdır. Peki APK’nın tam olarak ne olduğunu hiç düşündünüz mü? APK’nın ne anlama geldiğini, APK dosyalarının ne işe yaradığını ve Android işletim sistemi için neden bu kadar önemli olduğunu merak ediyorsanız aradığınız tüm cevapları hemen aşağıda bulabilirsiniz… Öte yandan Hileli APK indir ile ilgili de tüm sonuçları bulabilirsiniz.

APK nedir?

Android Paket Kiti’nin kısaltması olan APK, Android uygulamalarını dağıtmak ve yüklemek için kullanılan bir dosya biçimidir. APK dosyası ise cihazınıza yüklemek için gerekli tüm öğeleri içeren bir paket olarak görüntülenebilir. Windows’un kurulum dosyaları olan EXE dosyaları gibi, herhangi bir APK dosyasını Android cihazınıza kopyalayabilir ve kendiniz kurabilirsiniz. Uygulamaları bu şekilde manuel olarak yüklemek “yan yükleme” olarak bilinir. Minecraft APK indir arayışında olanlarında en çok tercih ettiği platformuz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı