Sponsorlu Bağlantılar

Hurdacı

Hurdacı

 

Metal alım işlemlerinin seri bir şekilde gerçekleştirildiği günümüz şartlarında hurdacı uzman firmalara ihtiyaç duyuluyor. Özellikle alımlarda müşterinin beklentisini karşılayan tartma işlemlerinde ve ödemede güvenilir olan firmalar tercih ediliyor. Her atık çöp değildir, parolası ile yola çıkan firma bu konuda tercih sıralamasında ilk sırada yer alıyor.

 

 

Hurdacılığı meslek edinmiş ekiple yola çıkan bu firma bu kategoride güncel hurda çözümleri sunuyor. Demir metalinin yanı sıra bakır ve kurşun gibi birçok metali uygun hurda demir fiyatları seçenekleriyle alan şirket, fabrika ve sanayi alanında hurdaya çıkan malzemeleri servis aracı ile alıyor. Yerinden alım işlemleriyle işletmeler için büyük kolaylık sağlayan şirket gün boyu hizmet sunuyor.

 

  1. El Trafo Alım Satım Fiyatları

 

Alım işlemlerinde dikkat edilen en önemli husus metalin ayrılması işlemidir. Metal eşyalarda bulunan çeşitli metaller ayrılmadığı sürece ortalama fiyat üzerinden hesaplanıyor. Metal borsasının belirlediği fiyatların uygulanabilmesi için metalin ayrılmış olması gerekiyor. İkinci el trafo metal borsasında metal fiyatları üzerinden değerlendirilmektedir.

 

 

Plastik alımlarında da aynı kural geçerlidir. Birinci plastikler genellikle alım listesinde yer alıyor. İkinci veya karışık plastikler listede yer almıyor. Hurdacılıkla ilgili bütün konularda firma esnek çözüm seçenekleri sunuyor. Disiplinli bir ekibe sahip olan şirket deneyimli elemanlarla yola çıkıyor. Alım ekibi, yükleme ekibi, tartma ekibi ve ödeme ekibi her zaman hizmet veriyor.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı