Sponsorlu Bağlantılar

İnternette Okey Keyfi

İnternette Okey Keyfi

Uzun zamandır en sevilen masa ve taş oyunlarından biri olan okey, internet üzerinden de oynanabiliyor. İnternette geliştirilen uygulamalar sayesinde farklı elektronik cihazlarla okey oynamak mümkün oluyor. Okey oyna araştırmalarında bulunan yüzlerce kişi en kaliteli okey sitesini tercih ederek internette okey keyfi yaşıyor.

Misafir girişi seçeneğinin yanında üyelik oluşturularak da erişim sağlanabilen okey odaları bulunuyor. Nette okey oyna platformunda okey odalarına ücretsiz bir şekilde giriş yapılabiliyor.

Mobil Sanal Okey

Cep telefonlarındaki teknolojinin de gelişmesiyle birlikte artık sanal okeyler mobil cihazlarla da oynanabiliyor. Kullanıcılara sunulan hizmetler sayesinde gün boyunca mobil okey oyna seçeneğinin tadını çıkartan ve kendini kaptırarak saatlerce zaman geçiren birçok okey sever bulunuyor.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı