Sponsorlu Bağlantılar

İşletmenizi Büyütmek İçin Farklı Çözümler

İşletmenizi Büyütmek İçin Farklı Çözümler

Büyük emekler verdiğiniz, uzun yıllar mücadele ettiğiniz ve ciddi yatırımlarda bulunduğunuz işinizi artık büyütmeye karar verdiğinizde bayilik verebilirsiniz. Bölgesel ölçekteki faaliyetlerinizin işletmenizin potansiyelini karşılamada sınırlı kaldığını düşünüyorsanız ve daha geniş bir coğrafyaya hitap etmeniz gerektiğini düşünüyorsanız, Türkiye’nin her yerin bayilik verebilirsiniz. Türkiye genelindeki yeni girişimlerde bulunmayı bekleyen girişimcilere yüksek kazanç potansiyeli bulunduğunu düşündüğünüz işletmenizin bayilik verdiğinden haberdar edebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken ise platform üzerinde bayilik vermek olacaktır. Bu şekilde ilgilenen girişimlerin sizinle en kısa süre içerisinde iletişim kurabilmesini sağlayabilirsiniz.

Tedarikçi Olmak İçin İlan Yayınlayın

Tedarik hizmetleri konusunda yeterli ve yüksek kapasiteli bir altyapıya sahip olduğunuzu ve daha yüksek tedarik ihtiyaçlarına yanıt verebileceğinizi düşünüyorsanız da tedarikçi ilanları yayınlayabilirsiniz. Platform üzerinde hem bölgesel hem de ulusal firmalara ve işletmelere yönelik olarak tedarikçi olmak istediğinizi belirten ve bu doğrultuda firmanızı tanıtan ilanlar yayınlayabilirsiniz. Yüksek ziyaret potansiyeline sahip olan ve KOBİ’lerin buluşma noktası olan platform üzerinde tedarik hizmetinize ilişkin olarak ilgili sektörde faaliyet gösteren firma ve işletmeler tarafından kısa süre içerisinde geri dönüşler sağlanacaktır. Anlık müşteri talebi oluşturabilir, marka bilinirliliğini arttırabilir, detaylı firma ve hizmet bilgisi verebilir ve uluslararası ölçekte firma tanıtımı gerçekleştirebilirsiniz. Bu şekilde tedarik hizmeti sağladığınız müşteri portföyünüzü daha da genişletebilirsiniz.

Tedarikçi Firmaların İlanlarını İnceleyin

Türkiye’nin en büyük ve en kalabalık online KOBİ platformu üzerinde firması veya işletmesi için tedarikçi arayanlar içinde zengin bir çeşitlilik bulunmaktadır. Türkiye’de tedarikçi aramakta olan tüm KOBİ’ler tarafından ziyaret edilen platform üzerinden kriterlerinize uygun yeni tedarikçilerle hem güvenli hem de kolay bir şekilde yeni anlaşmalar sağlayabilirsiniz. Tüm sektörlere ilişkin tedarikçi ilanlarının bulunduğu platformda aynı sektörden de çok fazla tedarikçi firmalar bulunmaktadır. Bu şekilde hizmet politikası, firma güvenirliliği ve tabii ki hizmet fiyatları gibi kriterler üzerinden kapsamlı bir değerlendirme yaparak, içlerinden en uygun olanı kolayca belirleyebilirsiniz. İletişim bilgileri üzerinden de iletişime geçerek, daha ayrıntılı bir iş sözleşmesi üzerine görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı