Sponsorlu Bağlantılar

ISO Belgeleri İçin Danışmanlık Hizmeti

ISO Belgeleri İçin Danışmanlık Hizmeti

Belgelendirme firmaları arasında bulunan firma kuruluşlara Iso belgeleri için danışmanlık hizmeti veriyor. Iso belgesini bulundurması gereken kuruluşların belgeyi normal şartlardan daha kısa ve daha kolay şekilde almalarını sağlıyorlar. Gerekli belgelerin hazırlanması ve işlemler için yardımcı oluyorlar. Bu sayede kişiler belgelendirme şirketlerine yaptıkları başvurulardan olumlu sonuçlar alarak belgeli olarak ürün satışı ve hizmeti verebiliyorlar. Firmanın danışmanlık yaptığı Iso belgeleri 9001, 45001, 10002, 14001, 27001 ve 22000 belgesi oluyor.

Ürün Satışının AB Ülkelerinde Yapılabilmesi İçin Hizmet

Firma Iso belgeleri dışında şirketler tarafından üretimi yapılan ürünlerin Ab ülkelerinde rahat bir şekilde satılabilmesi için yardımcı oluyor. Bunun için alınması gereken Ce belgesi danışmanlık hizmetleri veriyor. Bu sayede kişiler Ce belgesine sahip olarak Avrupa Birliği pazarına açılabiliyorlar. Dolaşım yanı sıra firmaların bu belgeye sahip olması ürünlerini çevreye, insan ve hayvanlara zarar vermeyeceğini kanıtlamış oluyor.

Marka Tescili Danışmanlığı

Firma tarafından verilen danışmanlık hizmetleri arasında marka tescili danışmanlığı hizmeti de bulunuyor. Ürettikleri ürünlerin satılabilmesi için marka oluşturmak isteyenlere firma uygun ücretler karşılığında yardımcı oluyor. Verilmesi gereken marka adının daha önce kullanılıp kullanılmadığını araştırıyor. Markanın örneğinin olmadığı durumda da Türkiye Patent Enstitüsü’ne başvuru işlemini gerçekleştiriyorlar.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı