Gündem

İstanbul’da Yılbaşını Nerelerde  Kutlayabilirsiniz ?

İstanbul’da Yılbaşını Nerelerde  Kutlayabilirsiniz ?

İstanbul gibi büyük metropolde yılbaşını kutlayacağınız çok sayıda eğlence mekanı bulunuyor. Gerek Avrupa yakasında, gerekse Anadolu yakasında bir çok mekan da yılbaşı programı yapılıyor. Yaklaşık 2 senedir kutlayamadığımız yılbaşı bu sene alınan tedbirler çerçevesinde sorunsuz kutlanacak gibi gözüküyor. Geçen seneler çeşitli yılbaşı etkinliklerinin yapıldığı İstanbul’da bu sene hangi etkinliklerin yapılacağını öğrenmek istiyorsanız. İstanbul Yılbaşı Programları sitesine göz atmanızı tavsiye ederiz. İstanbul’daki çok sayıdaki yılbaşı mekanının yılbaşı programını bulabileceğiniz siteden yılbaşı konserleri, yılbaşı partileri, yılbaşı sanatçıları hakkında da bilgiler edinebilirsiniz.

Tüm Türkiye çapındaki en geniş yılbaşı etkinliklerini bulabileceğiniz siteyi düzenli takip edip, aramalar yaparak size ve sevdiklerinize en uygun yılbaşı programını bulabilirsiniz.

İstanbul’da Hangi Yılbaşı Etkinlikleri Yapılacak ?

İstanbul’da pandemi öncesine kadar birçok yılbaşı etkinliği ve kutlaması yapılmaktaydı Bunlar arasında açık hava konser kutlamalarından tutun, sokak yılbaşı partilerine kadar onlarca etkinlik düzenleniyordu. Ücretli ücretsiz çeşitli sokak, açık hava etkinliği yapılıyordu. Bu sene bu tür etkinliklerin olup olmayacağı tam bilinmemekle beraber yılbaşı kutlamaların sosyal mesafe kurallarının uygulanabileceği yerlerde gerçekleştirilmesi bekleniyor. Bu bakımdan Hafta sonuna denk geldiği de düşünülürse Yılbaşı otel konaklamaları ön plana çıkacaktır. Ayrıca sanatçılı yılbaşı programları, gala yemekleri, yılbaşı tekne partileri de önde gelen kutlamalar arasında olacağını düşünüyoruz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı