Gündem

Kayseri Yeşilay Rehabilitasyon Merkezi’ne yakın takip

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri Valiliği, Kayseri Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı (YİKOB), Kayseri Büyükşehir Belediyesi, İncesu Belediyesi ve Türk Yeşilay Cemiyeti arasında, İncesu ilçesi, Saraycık Mahallesi’nde Rehabilitasyon Merkezi yapım işine ait imzalanan Kayseri Yeşilay Rehabilitasyon Merkezi Yapım ve İşletim İş Birliği Protokolü kapsamında temel atma çalışmaları süren projeyi yerinde inceledi.

Büyükkılıç’a inceleme esnasında, İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek ile Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları Hamdi Elcuman ve Ali Hasdal da eşlik etti. Son durum hakkında bilgiler alan Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, burada yaptığı açıklamada, “Yeşilay Gençlik ve Rehabilitasyon Merkezi adı altındaki projenin çalışmaları hızla devam ediyor. Kayseri Büyükşehir Belediyesi olarak burada Sayın Valimizin tabi ki istekleri doğrultusunda ekiplerimiz inşaatın temelini atma ve hazır hale getirme yönündeki çalışmaları hızla sürdürüyor” dedi.

ÖNÜMÜZDEKİ SALI GÜNÜ BURADA PROJENİN TEMELİ ATILACAK

Önümüzdeki salı günü burada projenin temelini atacak konuma getireceklerine değinen Başkan Büyükkılıç, “Yüklenici firmamıza kolaylıklar diliyoruz. Yeşilay’ın tabi ki bu konuda yapacağı çalışmalara hem devletimizin, hem Yeşilay’ımızın, hayırseverlerimizin desteklerini bekliyoruz. Belediye zaten üzerine düşeni fazlasıyla yapıyor. Şimdiden inşallah şehrimize hayırlı hizmetlere vesile olacak şekilde hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek de “Şu an Rehabilitasyon merkezimizin inşaat çalışmalarının içerisindeyiz. Burada güzel bir çalışma yapılıyor. Bölgemize inşallah hayırlı olur” dedi. Zeminin altyapısını Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığına vurgu yapan İlmek, “Buranın yapımına vesile olan başta Sayın Valimiz olmak üzere, Büyükşehir Belediye Başkanımız her zaman ki gibi burada elini attı. Zeminin altyapısını Büyükşehir Belediyemiz yapıyor. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz. İnşallah bölgemize hayırlı bir tesis olur” ifadelerini kullandı.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
canlı casino siteleri Betkom - Tipobet Giriş Sahabet Sahabet
Konya Haber - Sa癟 Ekimi Fiyatlar覺 -