Sponsorlu Bağlantılar

Keçe Saksı

Keçe Saksı

Son yıllarda tabiattan uzaklaşmanın getirdiği problemler insan sağlığını da tehdit eder hale geldi. Uzmanlar depresyon gibi psikolojik hastalıkların çoğunun altında şehir hayatının getirdiği problemlerin olduğunu söylüyor. Hal böyle olunca küçük imkanları değerlendirerek toprakla ve doğayla uğraşmak gerekiyor.

Tarımla uğraşmak isteyenler için geniş alanlara ihtiyaç duymadan evlerin balkonlarında bile dikey tarım yapma imkanı vardır. Bunun için Keçe Saksı firması tarafından hazırlanıp beğeniye sunulan keçe duvar saksısı modelleri iyi bir alternatiftir. Firmaya ölçü ve sipariş verilerek balkon, teras ya da bina duvarlarını boydan boya kaplayacak keçe saksılık yaptırılabilir.

Keçe Saksıların Özellikleri

Keçe saksılar uzun yıllar kullanılabilecek özelliklere sahiptir. Bu sayede her yıl ya da her mevsim bu saksılardan ürün yetiştirilebilir. Birbirinden güzel çiçekler, yeşillikler, sebze ve meyveler yetiştirilebilir. Dalından koparılan bir çilek ya da salatalık bazen insan ruhunda çok önemli etkiler uyandırır. Toprakla ve bitkilerle uğraşmak bir taraftan kişilerde terapi etkisi uyandırırken diğer taraftan da küçük alanlara harika bir görsellik kazandırır.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı