Sponsorlu Bağlantılar

Klima Servisi

Klima Servisi

Ev ve iş yerlerinde bulunan, her marka klima cihazları, bakım tamir ve onarım işlemleri yapılmaktadır. Klima servisi olarak, 2001 yılında faaliyete başlamışlardır. Klimaların, periyodik bakımları uzaman ekip tarafından gerçekleştirilmektedir.

Hizmetleri

Firma, İstanbul içi ve komşu iller de hizmet vermektedir. Marka ve model fark etmeksizin klima soğutma sistemleri için ulaşım sağlayabilirsiniz. Tecrübeli ve hızlı teknik servis ile müşterilere destek sunmaktadır. Firma, klima montajı, bakımı, onarımı yapmakta, ayrıca klima takma veya sökme ile ilgili çalışmalarını da büyük bir özveri ile yürütmektedir.

İhtiyaçlarınız dahilinde kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Uzman ekip tarafından verilen hizmetler ile müşteri memnuniyetini sağlamışlardır. Merak ettiğiniz konularda destek ekiplerden hizmet alabilirsiniz.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı