Sponsorlu Bağlantılar

Kurumsal Bilgisayar Servis ve Altyapı Hizmetleri

Kurumsal Bilgisayar Servis ve Altyapı Hizmetleri

Günümüzde şirket bilgisayarlarında yaşanabilecek her türlü teknik soruna yönelik olarak arıza onarım hizmetlerini firmamız aracılığıyla alabilirsiniz. Modern bilgisayar teknolojisine uygun ve kurumsal bilgisayarlarda kullanılan altyapı ve yazılımlara uygun olarak bilgisayar teknik servis hizmetleri sağlamaktayız. Uzman bilgisayar mühendislerimiz tarafından şirket bilgisayarlarında mevcut olan yazılım veya donanım arızaları için haftanın her günü 24 saat kesintisiz destek sağlanmaktadır. Bunun dışında şirketinizin bilgisayarlarında her zaman en yüksek kalite standartlarında kullanımı yakalayabilmeniz için bilgisayar bakım anlaşması da gerçekleştirmekteyiz.

Şirketlere Özel Fiber Altyapı ve Güvenlik Kamerası Kurulumu

Şirketinizin çalışma verimliliğini arttırmak ve modern hizmet standartlarını yakalamak için fiber altyapıya ihtiyaç bulunmaktadır. Bunun için firmamız tarafından şirketinizin binasına yönelik olarak fiber optik sonlandırma çalışması gerçekleştirilmektedir. Uzman teknikerlerimiz tarafından en verimli şekilde performans alabileceğiniz bir fiber uygulaması gerçekleştirilmektedir. Bununla birlikte binanızın giriş ve çıkışlarının yanı sıra iç yerleşiminde de en yüksek görüntü erişimini elde edebilmenizi sağlayacak biçimde profesyonel güvenlik kamerası kurulumu gerçekleştirmekteyiz. Alanında uzman teknikerlerimizce gerçekleştirilen ip santral uygulamaları ile birlikte artık şirketinizin ağ bağlantılarında daha stabil ve daha kaliteli bir hız performansını yakalayabilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı