Sponsorlu Bağlantılar

Kurumsal Bilişim Eğitimlerine Katılın

Kurumsal Bilişim Eğitimlerine Katılın

Günümüzde bilişim teknolojileri, iş dünyasının işleyişini şekillendirmektedir. Artık hemen hemen her bir kurumsal işlemin bilgisayarlı ortamda gerçekleştiriliyor olması geleneksel yöntemlerin yetersiz kalmasına neden olmaktadır. İşte bu noktada muhasebe kursu şeklinde bir eğitim hizmeti öne çıkmaktadır. Bu kurs programında muhasebecilere yönelik olarak bilgisayarlı muhasebe eğitimleri verilmektedir. Muhasebe programlarının kullanımı ve yapılması gereken işlemler hakkında kapsamlı bir eğitim sürecini içermektedir.

İnsan Kaynakları Çalışanlarına Özel Eğitim

İnsan kaynakları departmanı, bir şirketin ve kuruluşun en temel dinamiklerinden birisini oluşturmaktadır. Şirket çalışmalarının başarıya ulaşabilmesi noktasında insan kaynakları departmanı yönetiminin önemli bir etkisi bulunmaktadır. Bu çerçevede şirket çalışma verimliliğini arttıracak ve başarılı sonuçların elde edilmesini sağlayacak bir insan kaynakları yönetimi konusunda kurslara katılım gerçekleştirilebilir. İnsan kaynakları kursu İzmir gibi Türkiye’nin önemli ticaret merkezinde sunulmaktadır. Profesyonel iş uygulamaları eğitim programları arasında ayrıca Autocad eğitimleri de yer almaktadır.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı