Sponsorlu Bağlantılar

Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer Epilasyon Fiyatları

Ağda, jilet ve tüy dökücü krem ve losyon gibi birçok yöntem kullanmanıza rağmen tüylerden ve kıllardan kurtulamıyorsanız artık izmir lazer epilasyon ile bu hedefinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İzmir lazer epilasyon sayesinde kıllarınızdan uzun vadeli ve garantili bir şekilde kurtulabilecek ve olabildiğince temiz bir bedene sahip olacaksınız.

Tüm vücut dahil olmak üzere farklı bölgelere, istek ve ihtiyaçlarınıza göre de şekillenmekte olan epilasyonun birçok çeşidi vardır. Epilasyon seanslarına başlamadan önce mutlaka kıl muayeneniz yapılır ve kıl köklerinize en uygun olan alet ve araçların, malzemelerin kullanımına karar verilir ve seanslara başlanır. Kılların kökleri yakılarak ya da daha farklı bir işlem uygulanarak uzun süreli bir epilasyon işlemi gerçekleştirilir.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Epilasyon çeşitleri her geçen gün artan ve farklı cilt tiplerine göre yapılan çeşitlerdir. Ancak lazer epilasyon uygulaması ise en çok tercih edilen ve tamamen temiz olan bir uygulamadır. Hem erkekler hem de kadınlar tarafından bir hayli tercihlere maruz kalan lazer epilasyon sayesinde cildinizi hem pürüzsüz hem de kılsız ve tüysüz bir hal alıyor.

Tepeden tırnağa vücudunuzun her alanına sağlıklı bir şekilde yaptırabileceğiniz lazer epilasyon fiyatları da oldukça uygundur. Özellikle de sık sık uygulanan mevsimlik kampanyalar dahilinde peşin ve taksitli ödeme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Çeşitleri Nelerdir?

İzmir lazer epilasyon tarafından uygulanmakta olan epilasyon çeşitleri kıl köklerine göre değişiklik gösteriyor. Buz lazer epilasyon, alexandra lazer epilasyon ve diğer epilasyon çeşidi olarak üçe ayrılıyor. Her bir çeşit lazer epilasyon yaptıracak olan kişinin kıl köklerine ve cilt renk tonuna göre ayarlanıyor.

Aksi takdirde, yanlış bir şekilde uygulanan lazer epilasyon ciltte yanmalara, tahrişe, kızarıklığa ve özellikle de sivile ve alerjiye neden olabilir. Bu gibi sorunların yaşanmaması için mutlaka seanslarınıza başlamadan önce alanında uzman doktorlar ve güzellik uzmanları tarafından kıl muayenesine tabii tutulursunuz.

Hydrafacial Uygulamasında Neler Yapılır?

Cilde iyi bakmak ve cildi genç tutmak her zaman kişilerin elindedir. Yaşlılık belirtilerinden kurtulmak, sivilce, siyah nokta ve akne belirtilerinden kurtulmak ve özellikle de olduğunuzdan çok daha genç ve güzel görünmek için doğal ve yapay pek çok yöntem deniyor olabilirsiniz. Ancak bunlara hiç gerek kalmadan, tamamen pratik şekilde yaptıracağınız İzmir hydrafacial sayesinde cilt problemlerinize kısa sürede veda edebilirsiniz.

İzmir hydrafacial esnasında ciltte soyma işlemi, ölü derilerden kurtulma işlemi, vitaminleme ve nemlendirme işlemi, gözenek sıkılaştırma işlemi ve peeling gibi uygulamalara yer veriliyor. Cildin yenilenmesinde büyük bir rol oynayan hydrafacial cildin nem oranını dengelemeye fayda sağlıyor. Cildiniz ölü derilerden kurtularak oldukça parlak ve genç bir görünüme kavuşuyor.

Altın İğne Nasıl Uygulanır?

Yenilenen ve gelişen teknolojiyle birlikte artık hiçbir cilt problemi gün yüzünde kalmıyor ve hiçbir cilt problemiyle yaşama devam etmek zorunda kalmıyorsunuz. Lazer epilasyon ve hydrafacil cit bakımının yanı sıra, cildinizi İzmir altın iğne sayesinde de istediğiniz statüye getirebilirsiniz. Tamamen parlak, genç ve aydınlık görünen bir cilde sahip olmak istiyorsanız, İzmir altın iğne uygulaması ile bu isteğinize kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Altın İğne Nedir? Ne İşe Yarar?

Altın iğne uygulaması bozulan cildi daha parlak ve genç bir görünüme kavuşturmak için yapılan bir cilt bakı uygulamasıdır. Cildin ölü hücrelerden kurtularak, radyo frekans aracılığıyla daha taze bir görünüm kavuşmasında yardımcı olur. Aynı zamanda cildi gerçek anlamda sıkılaştırmaya yardımcı olan İzmir altın iğne fiyatları da son derece uygun olan bir uygulamadır.

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı