Sponsorlu Bağlantılar

Leonardit

Leonardit

Pek çok kişi leonarditi kömür tozu olarak biliniyor. Bu tamamen yanlıştır. Leonardit, kömürden üretilmez. Ülkemizde genellikle leonardit alımlarında kömür tozu veriliyor. Toprağın verimini kesinlikle arttırmayan bu üründen mutlaka uzak durmalısınız. Orijinal leonardit toprağınızın verimini en az 2 yıl boyunca arttırır.

Öte yandan potasyum humat ile zeolitte en çok tercih edilen besleyiciler olarak biliniyor. Özellikle zeolit hem tarımda hem de endüstrinin çeşitli alanlarında sıklıkla kullanılıyor. Zeolitin temin edilmesi de sanıldığının aksine oldukça zor bir işlemdir. Sizlerde toprağınızın verimini arttırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek bu eşsiz destekleyicileri kullanabilirsiniz. Bu sayede toprak veriminiz beklediğinizin de üzerinde artmış olacak ve mahsüllerinizi çok daha kaliteli ve fazla elde edeceksiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı