Ekonomi

Makine sanayisi MATEF’te buluşacak

İSTANBUL (İGFA) –Makine sanayisinin yeni buluşma noktası MATEF Fuarı’nın Türk firmalarının yeni pazarlara açılması ve ihracat pazarlarını genişletmesi açısından sektöre önemli bir katkı sağlaması bekleniyor.

Makina İmalatçıları Birliği (MİB) ve TÜYAP iş birliğiyle düzenlenecek olan yerli üretim teknolojilerinin buluşma noktası MATEF Fuarı, 20 Haziran’da ziyaretçilere kapılarını açmaya hazırlanıyor.

20-23 Haziran tarihlerinde, Tüyap Fuar ve Kongre MerkeziBüyükçekmece / İstanbul’da düzenlenecek olan MATEF Fuarı’nda, son teknoloji sac ve metal işleme makineleri, lazer – otomasyon – robotik sistemler, kaynak ve yüzey işlem teknolojileri dünyanın dört bir yanından gelecek ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.

Makine İmalatçıları Birliği olarak MATEF Fuarı için ciddi bir hazırlık yaptıklarını vurgulayan MİB Başkanı S. Emre Gencer, sektöre büyük katkı sağlaması beklenen bu fuar için son derece heyecanlı olduklarını belirterek, “Fuar tamamen yerli makine üreticilerimizi bir araya getiren ilk fuar özelliğini taşımakta ve firmalarımızın yeni pazarlara açılmasını ve ihracat pazarlarını genişletmesini amaçlamaktadır. Şimdiden hem sektöre hem de ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
canlı casino siteleri Betkom - Tipobet Giriş Sahabet Sahabet
Konya Haber - Sa癟 Ekimi Fiyatlar覺 -