Sponsorlu Bağlantılar

Manisa Haberlerinde Son Dakika

Manisa Haberlerinde Son Dakika

Manisa’dan haber ve gelişmelere ulaşmak için siteyi tercih edebilirsiniz. Son dakika Manisa haberleri sitede yayınlanıyor. Manisa’da meydana gelen asayiş olayları, trafik kazaları, kültürel gelişmeler sitede sunuluyor. Manisa iliyle ilgili haber edinme isteğinize cevap veren siteden Manisa hava durumu bilgilerine de ulaşabilirsiniz.

Manisa’da Gündem

Dünyadan ve Türkiye’den gelişmelere ulaşabileceğiniz siteden Manisa namaz vakitleri ve ezan saatlerini de öğrenebilirsiniz. Manisa’nın gündemine yer veren siteden Manisa nöbetçi eczane gibi acilen gereken adreslere de ulaşabilirsiniz. Manisa haber alanına giren tüm bilgi ve gelişmelerin ayrıntılı olarak edinildiği siteyi inceleyerek gündemi yakalayabilirsiniz. Asayiş, ekonomi, politika, spor, sağlık, yaşam, para piyasaları ve tüm haber yayınlarını resim ve video görselleriyle sitede bulabilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı