Sponsorlu Bağlantılar

Medyum Gül Deste Bağlama Büyüsünü Açıklıyor

Medyum Gül Deste Bağlama Büyüsünü Açıklıyor

Bağlama büyüsü iki insanı birleştirmek veya ayırmak için kullanılır, sabun büyüsü veya aşk büyüsü ile karıştırılmamalıdır. Çok fazla uygulanan bağlama büyüsü iki çifti ayırmak, iki sevihli ayırmak veya bir insanı diğerine bağlamak için kullanılır. Hem bir araya getirici hemde uzaklaştırıcı bir büyüdür. Bağlama büyüsünün tesiri  ve kendini insana gösterme süresi yani hayata geçme süresi çok kısa olduğu için sıkça tercih edilir ve en çok bilenen yöntemdir.

En çok başvuru alan büyü olduğu için fiyatı da biraz pahalıdır diğer çeşitlere göre. Büyüyü uygulamak için 2 tahta kaşığın içine çeşitli tılsımlar yazılıp yüz yüze veya arka arkaya bağlanır. Arka arkaya bağlanır ise ayırma bölme, ön öne bağlanır ise birleştirme amacı olur. Kafir cinler ile yapılan bu büyü zorla insanların içine giren cinler tarafından yapılmaktadır. Piyasada büyüyü yapan bir çok kişi mevcuttur fakat hepsi sahtekardır 😀

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı