Gündem

MHP Kayseri’ye ziyaretçi akını

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
MHP Kayseri’nin yeni il başkanı Seyit Demirezen’e destek için Tomarza, Melikgazi, Kocasinan’dan yüzlerce kişi hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Aslen Tomarzalı olan Başkan Demirezen’i özellikle hemşerileri yalnız bırakmadı. Tomarza merkez ve mahallelerinden yüzlerce kişi MHP İl Başkanlığına gerek desteklerini açıkladılar. Ziyarette konuşan Başkan Demirezen, “Kapımız her daim sonuna kadar açık. Tomarzalı gönüldaşlarımıza ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz.

Aynı zamanda MHP Kocasinan İlçe Başkanı Hacıali Doğan, yönetim kurulu ve partililerde yüzlerce kişiyle hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Doğan ziyaret anısına İl Başkanı Seyit Demirezen’e tablo hediye etti. MHP Melikgazi İlçe Başkanı Enes Ertuğrul Kalın ve yönetimi ise Başkan Demirezen’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, Orhun Kitabelerinin maketini hediye etti.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu