Sponsorlu Bağlantılar

Mobil Onay Hizmeti

Mobil Onay Hizmeti

Mobil onay, web sitelerinde kayıt işlemi sırasında kullanılabilecek bir yöntemdir. Youtube, Twitter, Facebook, Linkedin, Tumblr ve İnstagram gibi site ve uygulamalara kendi telefon numarasını ile kayıt olmak istemeyen kullanıcıların tercih edebileceği bir seçenektir. Site içerisinde yabancı bir ülkeye ait telefon numarası satın alınır ve kayıt işlemi bu sanal numara üzerinden gerçekleştirilir.

Mobil Onay Ücretleri

Sms ile mobil onay gerçekleştirme işlemi şahsi telefon numaraları ile gerçekleştirilebildiği gibi sahte numaralar ile de gerçekleştirilebilir. Siteye kayıt olarak oldukça düşük bir ücret karşılığında sms onay numaralarını satın almak mümkün.

Sanal Numara Nasıl Alınır?

Site üzerinden online olarak satışta olan numaraları almak oldukça kolay. Bu işlem için siteye giderek kayıt olun, kayıt olmak istediğiniz siteyi seçin ardından ödeme işlemini gerçekleştirin. Sanal numaraya sahip olmak işte bu kadar kolay. Ayrıca site üzerinden işlemlerinizi 7/24 yapabilir ve ödeme işlemlerinizi kredi kartı ile gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı