Yerel

Muğla Milas’ta yıpranmış dubalara yenileme

MUĞLA (İGFA) – Milas’ta vatandaşların can güvenliği açısından tehlike arz eden dubaların bakım çalışmalarının aralıksız sürdürüldüğünü belirten Makine İkmal Bakım ve Onarım Müdürü İlker Çağlar Türker, “Trafik akışının sağlanması ve hatalı park sorununun giderilmesi amacıyla belirlenen noktalara konumlandırdığımız dubaların bakım çalışmalarını düzenli olarak gerçekleştiriyoruz.” dedi.

Araç sürücülerine dikkatli park etmeleri hususunda ricada bulunan Türker, “Belediye Başkanımızın büyük hassasiyet gösterdiği bu konuda ekiplerimiz titizlikle çalışmaktadır. Yıpranan ya da farklı nedenlerle zarar gören dubalar özellikle küçük çocuklar ve yaşlılarımız açısından tehlike arz etmektedir. Olumsuz bir durum yaşanmaması için kontrollerimizi sıklıkla yapıyor, vatandaşlarımızdan gelen talepleri ivedilikle değerlendiriyoruz. Ancak bu noktada özellikle araç sürücülerimizden ricamız park ederken dubalara dikkat etmeleri olacaktır. Vatandaşlarımız da tehlike arz eden kırık bir duba gördüklerinde 153 numaralı Alo Zabıta hattına bilgi verebilirler.” dedi.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu