Gündem

Mustafa Yıldızdoğan Manisalılarla buluştu –

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin Cumhuriyet Bayramı coşkusunu katlamak amacıyla organize ettiği halk konserleri kapsamında ünlü sanatçı Mustafa Yıldızdoğan Manisalılarla buluştu.

Haber Giriş Tarihi: 31.10.2022 11:02

Haber Güncellenme Tarihi: 31.10.2022 11:02

MANİSA (İGFA) – Cumhuriyetimizin 99’uncu yıl dönümü kutlama etkinlikleri kapsamında Türk Halk Müziği’nin güçlü ve sevilen ismi Mustafa Yıldızdoğan Manisa’da sahne aldı.

Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleştirilen konseri Manisa Büyükşehir Belediye Başkanvekili Mehmet Güzgülü, Büyükşehir Belediye Başkan Danışmanı Nursel Ustamehmetoğlu, Ülkü Ocakları İl Başkanı Nazmi Akçay, MHP Yunusemre İlçe Başkanı Cemal Kutlar, MHP Şehzadeler İlçe Başkanı Şener Özten ve çok sayıda Manisalı takip etti. ‘Türkiyem’, ‘Şehitler Ölmez’, ‘Ne Mutlu Türküm Diyene’, ‘Türk Kalacağız’, ‘Saçların’, ‘Kızıl Elma’ isimleri şarkılarını Manisalılar için seslendiren Mustafa Yıldızdoğan, Manisalıların büyük beğenisini topladı.

Ünlü sanatçı Mustafa Yıldızdoğan’a hediyelerini Manisa Büyükşehir Belediye Başkanvekili Mehmet Güzgülü takdim etti.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu