Sponsorlu Bağlantılar

Otomatik Garaj Kapıları

Otomatik Garaj Kapıları

Garajların güvenliğini sağlamak ve giriş çıkışlarda rahatlık olması bakımından otomatik garaj kapısı kullanılmaktadır. Otomatik garaj kapıları farklı açılım ve yönetim sistemlerine sahiptir. Garajların konumuna göre otomatik kapı tasarımı yapılarak garajların korunaklı hale getirilmesi mümkündür. Garajların ölçülerine göre garaj kapısı imalatı yapılarak hem garajlar güvenli hale geliyor hem de şık bir görünüme kavuşuyor.

Garaj Kapısı Çeşitleri

Garajların giriş, yükseklik ve bina konumuna göre otomatik garaj kapısı çeşitleri bulunmaktadır. Garaj kapılarının açılma şekline göre yana kayan veya panjur tipli motorlu garaj kapısı çeşitleri bulunmaktadır. Garaj kapılarının görünüm olarak değişik modelleri de bulunmaktadır. Otomatik garaj kapıları kumanda, sensör veya plaka tanımlama sistemleriyle açılabilmektedir.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı