Sponsorlu Bağlantılar

Pod Likit

Likitlerdeki Nikotin

Sağlık en önemli kriter olup sağlığı korumak için kendimize beslenme, uyku, egzersiz, vitamin ve mineral bakımından desteklemeliyiz. Ayrıca sağlığı olumsuz etkileyecek alışkanlıklarda uzak durmalıyız.

Bu anlamda farkındalık yaratmak adına kurulu olan site sağlıklı ve sağlıksız ürünleri detayları ile anlatıyor. Bu bilgilerden biri elektronik sigara zararlı mı insan sağlığına verdiği zararlar konusunda olup konu hakkındaki makaleleri incelemeniz önerilir.

Kendine Sağlıklı Gel

Zararları Sağlık Bakanlığınca da kabul edilen elektronik sigaradaki e likit akciğerde geri dönüşü olmayan hasarlar bırakıyor. Bu gibi sağlığa yönelik bilgilerin paylaşıldığı site ayrıca yapılması mümkün olan salt likit yapımı tüyolarını da takipçileri ile paylaşıyor. Sağlık açısından zengin içeriğe sahip olan site 7/24 hizmet veriyor.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu